Suche in unserem Shop

    Trustpilot

    Leshiy 2 · Spare Parts: Forward Plug LSA242200

    Reference
    References
    1- Spring - LSA101008 (x4) 26- Lock - LSA242214 (x1)
    2- Spring - LSA101014 (x1) 27- Plug - LSA222215 (x1)
    3- Spring - LSA201009 (x1) 28- Bar - LSA222216 (x1)
    4- Spring - LSA231018 (x1) 29- Button - LSA222217 (x1)
    5- Disconnector - LSA202006 (x1) 30- Spring - LSA241008 (x1)
    6-  Needle - LSA222003 (x1) 31- Seal - LSA242223 (x1)
    7- Shell - LSA222012 (x1) 34- Screw - M4x6 10.9 ISO7380-1 (x1)
    8- Noozle 0,4mm - LSA222013 35- Screw - M5x12 10.9 ISO7380-1 (x1)
    9- Noozle 0,7mm - LSA222013 36- Screw - M4x8 10.9 DIN913 (x2)
    10- Support - LSA232014 (x1) 37- Screw - M10x6 10.9 DIN913 (x1)
    11- Valve - LSA222015 (x1) 38- Screw - M5x6 10.9 DIN914 (x1)
    12- Valve - LSA222018 (x2) 39- Screw - M5x8 10.9 DIN915 (x1)
    13- Shell - LSA242019 (x1) 40- O-ring 70NBR 4x1 (x1)
    14- Sphere - LSA242021 (x1) 41- O-ring 70NBR 7x1 (x1)
    15- Plunger - LSA222102 (x1) 42- O-ring 70NBR 10x1.5 (x1)
    16- Forward plug - LSA242201 (x1)

    43- O-ring 70NBR 16x2 (x1)

    17- Plunger LSA232202 (x1) 44- O-ring 70NBR 25x3 (x1)
    18- Plug - LSA232203 (x1) O-ring 70NBR Complete Kit
    19- Ratchet - LSA222206 (x1) 45- Ceramic ball d2 (x1)
    20- Cap - LSA222207 (x1) 46- 2x6 DIN6325 (x2)
    21- Shell - LSA222208 (x1) 47- 3x14 DIN6325 (x1)
    22- Piston - LSA222209 (x1) 48- 3x18 DIN6325 (x2)
    23- Pin - LSA222210 (x2) 49- 3x32 DIN6325 (x1)
    24- Shell - LSA242211 (x1) 50- 4x10 DIN6325 (x1)
    25- Valve - LSA222212 (x1)
    DE
    DE